Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
nn: Du kan ikkje sende meir enn %number meldingar per time. Vennlegst prøv igjen seinare.

en: Price
nn: Pris

en: Table
nn: Tabell

en: Navigation
nn: Navigering

en: Color
nn: Farge

en: Read More
nn: Les meir

en: Strong
nn: Sterk
