Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to rw translation catalogue (8 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi

en: Red
rw: Umutuku

en: Green
rw: Icyatsi

en: Blue
rw: Ubururu

en: Black
rw: Umukara
