Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: All
se: Buot

en: Video
se: Filbma
