Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති

en: All
si: සියල්ල

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
