Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (36 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Link
th: ลิงค์

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: View
th: ดู

en: Menu
th: เมนู

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: All
th: ทั้งหมด

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
th: คุณไม่สามารถส่งข้อความเกินกว่า %number ข้อความต่อชั่วโมงได้ กรุณาลองใหม่อีกครั้งภายหลัง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Price
th: ราคา

en: Table
th: ตาราง

en: Navigation
th: นำทาง

en: Color
th: สี

en: Red
th: แดง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Saved.
th: บันทึกแล้ว

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Black
th: สีดำ

en: Underline
th: ขีดเส้นใต้

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: Stars
th: ดาว

en: Sequence
th: ลำดับ

en: Strong
th: ดีมาก
