Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Size
af: Grootte

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Container
af: Houer

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: View
af: Wys

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Footer
af: Onderskrif

en: Price
af: Prys

en: Table
af: Tabel

en: Navigation
af: Navigasie

en: Color
af: Kleur

en: Blue
af: Blou

en: Black
af: Swart

en: Strong
af: Vetgedruk
