Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (43 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Disabled
be: Выключана

en: Size
be: Памер

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Container
be: Кантэйнер

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: View
be: Праглядзець

en: Menu
be: Меню

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Bottom
be: Знізу

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
be: Вы не можаце дасылаць болей за %number паведамленняў на гадзіну. Калі ласка, паспрабуйце пазней.

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Line
be: Радок

en: Medium
be: Сярэдні

en: Table
be: Табліца

en: Background color
be: Колер фона

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Color
be: Колер

en: Caption
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Select
be: Выбраць

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Strong
be: Тлусты

en: Collapse
be: Згарнуць
