Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (83 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Size
ca: Mida

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Container
ca: Contenidor

en: Name
ca: Nom

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: Menu
ca: Menú

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Footer
ca: Peu

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
ca: No podeu enviar més de %number missatges per hora. Torneu-ho a provar més tard.

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Line
ca: Línia

en: Medium
ca: Mitjana

en: Price
ca: Preu

en: Border
ca: Vora

en: Table
ca: Taula

en: Align
ca: Alineació

en: Background color
ca: Color de fons

en: Navigation
ca: Navegació

en: Tab
ca: Pestanya

en: Static
ca: Estàtic

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Fixed
ca: Fixat

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Red
ca: Vermell

en: Video
ca: Vídeo

en: Style
ca: Estil

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Double
ca: Doble

en: Solid
ca: Sòlid

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Upload Image
ca: Puja imatge

en: Comma ,
ca: Coma ,

en: Colon :
ca: Dos punts :

en: Semicolon ;
ca: Punt i coma ;

en: Pipe |
ca: Canonada |

en: Plus +
ca: Més +

en: Blockquote
ca: Bloc de cita

en: Black
ca: Negre

en: Underline
ca: Subratllat

en: Column
ca: Columna

en: Notification
ca: Notificació

en: Sequence
ca: Seqüència

en: Button text
ca: Text del botó

en: Chart
ca: Taula

en: Prefix text
ca: Text prefix

en: Suffix text
ca: Text sufix

en: Pagination
ca: Paginació

en: Strong
ca: Fort

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Tag Type
ca: Tipus d'identificador
