Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (70 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Size
cs: Velikost

en: Message
cs: Zpráva

en: Quote
cs: Citace

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Container
cs: Kontejner

en: Name
cs: Jméno

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Icon
cs: Ikona

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Node
cs: Uzly

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Bottom
cs: Dole

en: Footer
cs: Patička

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
cs: Nemůžete poslat více než %number zpráv za hodinu. Zkuste to později.

en: Node Title
cs: Nadpis uzlu

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Line
cs: Řádek

en: Medium
cs: Střední

en: Price
cs: Cena

en: Table
cs: Tabulka

en: Align
cs: Zarovnání

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Navigation
cs: Navigace

en: Color
cs: Barvy

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Fixed
cs: Pevná

en: Caption
cs: Popisek

en: Red
cs: Červená

en: Read More
cs: Číst dál

en: Style
cs: Styl

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Select
cs: Vybrat

en: Double
cs: Dvojité

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Pipe |
cs: Svislítko (roura) |

en: Border color
cs: Barva okraje

en: Blockquote
cs: Bloková citace

en: Black
cs: Černý

en: Underline
cs: Podtržení

en: Column
cs: Sloupec

en: Notification
cs: Oznámení

en: Stars
cs: Hvězdičky

en: Sequence
cs: Sekvence

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Prefix text
cs: Text předpony

en: Strong
cs: Silné

en: Title type
cs: Typ titulku

en: Collapse
cs: Sbalit

en: Video URL
cs: Adresa URL videa
