Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Subject
fil: Paksa

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Block
fil: Tipak

en: Footer
fil: Paanan

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: Strong
fil: Malakas
