Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (78 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Size
gl: Tamaño

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Container
gl: Contedor

en: Name
gl: Nome

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Font
gl: Fonte

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Icon
gl: Icona

en: View
gl: Ver

en: Menu
gl: Menú

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Bottom
gl: Botón

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
gl: Non pode enviar máis de %number mensaxes por hora. Por favor, inténteo máis tarde.

en: Percent
gl: Porcentaxe

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Line
gl: Liña

en: Medium
gl: Medio

en: Price
gl: Prezo

en: Table
gl: Táboa

en: Align
gl: Aliñar

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Navigation
gl: Navegación

en: Color
gl: Cor

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Red
gl: Vermello

en: Style
gl: Estilo

en: Slider
gl: Deslizador

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Comma ,
gl: Coma ,

en: Colon :
gl: Dous puntos :

en: Semicolon ;
gl: Punto e coma ;

en: Pipe |
gl: Canalización |

en: Plus +
gl: Mais +

en: Animation
gl: Animación

en: Overlay
gl: Superposición

en: Blockquote
gl: Bloque de cita

en: Black
gl: Negro

en: Underline
gl: Subliñado

en: Column
gl: Columna

en: Stars
gl: Estrelas

en: Sequence
gl: Secuencia

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Prefix text
gl: Texto do prefixo

en: Suffix text
gl: Texto do sufixo

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Strong
gl: Forte

en: Collapse
gl: Pregar

en: Accordion item
gl: Elemento de acordeón
