Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Line
de: Zyle

en: Background color
de: Hintergrundfarb
