Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (52 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Size
is: Stærð

en: Message
is: Skilaboð

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Container
is: Gámur

en: Name
is: Nafn

en: Font Size
is: Leturstærð

en: Font
is: Leturgerð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Top
is: Toppur

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Icon
is: Táknmynd

en: View
is: Skoða

en: Menu
is: Valmynd

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Node
is: Nóða

en: Horizontal
is: Lárétt

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Block
is: Blokk

en: Footer
is: Fótur

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
is: Þú getur ekki sent meira en %number skilaboð á hvern klukkutíma. Vinsamlegast reynið aftur síðar.

en: Percent
is: Prósent

en: Node Title
is: Titill nóðu

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Medium
is: Miðlungs

en: Price
is: Verð

en: Table
is: Tafla

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Color
is: Litur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: Loading...
is: Hleð...

en: Blue
is: Blár

en: Black
is: Svartur

en: Column
is: Dálkur

en: Strong
is: Traust
