Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Size
kk: Көлем

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: View
kk: Қарау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Text
kk: Текст

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
kk: Сіз сағатына %number хабарламадан артық жібере алмайсыз. Әрекетіңізді кешірек қайталауыңызды өтінеміз.

en: Medium
kk: Орташа

en: Table
kk: Кесте

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: Color
kk: Түс

en: Blue
kk: Көк

en: Black
kk: Қара

en: Strong
kk: Қатты
