Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Medium
lo: ກາງ
