Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (73 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Size
lt: Dydis

en: Message
lt: Žinutė

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Container
lt: Konteineris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Node
lt: Mazgas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Footer
lt: Poraštė

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lt: Jūs negalite siųsti daugiau kaip %number  pranešimų per valandą. Prašome bandyti vėliau.

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Line
lt: Eilutė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Price
lt: Kaina

en: Table
lt: Lentelė

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Red
lt: Raudona

en: Style
lt: Stilius

en: Add new item
lt: Pridėti naują elementą

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Upload Image
lt: Įkelti vaizdą

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Comma ,
lt: Kablelis ,

en: Colon :
lt: Dvitaškis :

en: Semicolon ;
lt: Kabliataškis ;

en: Pipe |
lt: Vamzdelis |

en: Plus +
lt: Pliusas +

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Black
lt: Juoda

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Column
lt: Stulpelis

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Stars
lt: Žvaigždės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Strong
lt: Tvirtas
