Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (40 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Message
mn: Зурвас

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Font
mn: Фонт

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: View
mn: Харах

en: Menu
mn: Цэс

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Bottom
mn: Доод

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
mn: Та цагт  %number зурвасаас илүүг илгээх боломжгүй. Дараа дахин оролдоно уу.

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Strong
mn: Том
