Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (33 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: Font
my: စာလုံး

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Table
my: ဇယား

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Color
my: အရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်
