Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Size
ne: आकार

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: View
ne: दृश्य

en: Menu
ne: मेनु

en: Email
ne: ईमेल

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Footer
ne: फुटर

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: Table
ne: तालिका

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Color
ne: रंग

en: Upload Image
ne: तस्विर अपलोड गर्नुहोस्
