Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Size
os: Ас

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
