Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (70 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Size
sk: Veľkosť

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Name
sk: Názov

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Font
sk: Písmo

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Node
sk: Uzol

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Footer
sk: Päta

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
sk: Nemôžete poslať viac ako %number správ za hodinu. Skúste to neskôr.

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Line
sk: Riadok

en: Medium
sk: Stredná

en: Price
sk: Cena

en: Table
sk: Tabuľka

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Color
sk: Farba

en: Tab
sk: Karta

en: Static
sk: Statický

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Red
sk: Červená

en: Style
sk: Štýl

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Select
sk: Zvoľte

en: Double
sk: Dupľa

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: Comma ,
sk: Čiarka ,

en: Colon :
sk: Dvojbodka :

en: Semicolon ;
sk: Bodkočiarka ;

en: Pipe |
sk: Zvislý oddelovač |

en: Animation
sk: Animácia

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Black
sk: Čierna

en: Column
sk: Stĺpec

en: Stars
sk: Hviezdy

en: Sequence
sk: Sekvencia

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Strong
sk: Silné

en: Collapse
sk: Zbaliť

en:  - None -
sk:  - Žiadny -
