Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Size
sl: Velikost

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: View
sl: Prikaži

en: Menu
sl: Meni

en: Text
sl: Besedilo

en: Node
sl: Vozlišče

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Footer
sl: Noga

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
sl: Ne morete kontaktirati več kot %number uporabnikov na uro. Prosim, poskusite pozneje.

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Line
sl: Vrstica

en: Medium
sl: Srednja

en: Price
sl: Cena

en: Table
sl: Tabela

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Color
sl: Barva

en: Red
sl: Rdeča

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Upload Image
sl: Naloži sliko

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: Strong
sl: Krepko
