Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Size
sq: Madhësia

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: View
sq: Shfaq

en: Menu
sq: Menuja

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
sq: Nuk mund të dërgosh më shumë se %number mesazhe në orë. Provo më vonë.

en: Medium
sq: Mesatar

en: Table
sq: Tabela

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Blue
sq: Blu

en: Black
sq: E zezë

en: Strong
sq: Vënë në dukje
