Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Disabled
sr: Искључено

en: Size
sr: Величина

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Menu
sr: Мени

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Price
sr: Цена

en: Color
sr: Боја

en: Sequence
sr: Секвенца
