Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Horizontal
am: አግድም

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Footer
am: ግርጌ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Color
am: ቀለም

en: Sequence
am: ቅደም ተከተል

en: Strong
am: ጠንካራ
