Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Size
bs: Veličina

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Menu
bs: Meni

en: Text
bs: Tekst

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Block
bs: Blok

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Medium
bs: Srednje

en: Table
bs: Tabela

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Color
bs: Boja

en: Style
bs: Stil

en: Column
bs: Kolona

en: Prefix text
bs: Prefiks tekst

en: Suffix text
bs: Sufiks tekst
