Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Font
eo: Tiparo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: View
eo: Vidu

en: Menu
eo: Menuo

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Footer
eo: Piedlinio

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
eo: Vi ne povas sendi pli ol po %number mesaĝoj ĉiuhore. Bonvolu reprovi poste.

en: Medium
eo: Medio

en: Table
eo: Tabelo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Color
eo: Koloro

en: Red
eo: Ruĝa

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Black
eo: Nigra

en: Stars
eo: Steloj

en: Sequence
eo: Sinsekvo

en: Chart
eo: Diagramo

en: Strong
eo: Forta
