Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (53 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Size
hr: Veličina

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Container
hr: Kontejner

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Icon
hr: Ikona

en: View
hr: Pregled

en: Menu
hr: Izbornik

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Block
hr: Blok

en: Bottom
hr: Dno

en: Footer
hr: Podnožje

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
hr: Ne možete poslati više od %number poruka za sat vremena. Molim, pokušajte opet kasnije.

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Line
hr: Redak

en: Medium
hr: Srednji

en: Price
hr: Cijena

en: Table
hr: Tablica

en: Align
hr: Poravnati

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Color
hr: Boja

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Blue
hr: Plava

en: Comma ,
hr: Zarez ,

en: Colon :
hr: Dvotočka :

en: Semicolon ;
hr: Točka zarez ;

en: Pipe |
hr: Vertikalna crtica |

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Black
hr: Crna

en: Sequence
hr: Sekvenca

en: Strong
hr: Jako

en: Collapse
hr: Sažmi
