Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Active
mk: Активно

en: Navigation
mk: Навигација
