Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (41 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Size
ps: كچه

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Medium
ps: منځنى

en: Table
ps: لښتيال

en: Align
ps: پرليكول

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Color
ps: رنګ

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Caption
ps: نوم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: Select
ps: غوره

en: Blockquote
ps: وينالېږد

en: Underline
ps: كرښن

en: Column
ps: ستن

en: Strong
ps: زغرد

en: Collapse
ps: غونډول
