Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Menu
ta: பட்டி

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Color
ta: நிறம்
