Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.2) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Subject
br: Danvez

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Color
br: Liv

en: Sequence
br: Lajad

en: Collapse
br: Bihanaet
