Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (72 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Disabled
et: Keelatud

en: Size
et: Suurus

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Container
et: Konteiner

en: Name
et: Nimi

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Text
et: Tekst

en: Email
et: E-kiri

en: Node
et: Postitus

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Bottom
et: Alumine

en: Footer
et: Jalus

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
et: Sa ei saa saata rohkem kui %number teadet tunnis. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Line
et: Rida

en: Medium
et: Keskmine

en: Price
et: Hind

en: Border
et: Piirjoon

en: Table
et: Tabel

en: Align
et: Joondus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Collapsed
et: Suletud

en: Short Description
et: Lühikirjeldus

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Red
et: Punane

en: Style
et: Stiil

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Select
et: Vali

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Timeline
et: Ajajoon

en: Overlay
et: Ülekate

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Black
et: Must

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Column
et: Tulp

en: Sequence
et: Sagedus

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Suffix text
et: Järelliite tekst

en: Strong
et: Tugev

en: Title type
et: Pealkirja tüüp

en: Collapse
et: Lükka kokku
