Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (86 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Size
fi: Koko

en: Message
fi: Viesti

en: Quote
fi: Lainaus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Container
fi: Säiliö

en: Name
fi: Nimi

en: Font
fi: Fontti

en: Default
fi: Oletus

en: Background
fi: Tausta

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Icon
fi: Ikoni

en: View
fi: Näytä

en: Menu
fi: Valikko

en: Text
fi: Teksti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Block
fi: Lohko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Footer
fi: Alatunniste

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
fi: Et voi lähettää enempää kuin %number viestiä tunnissa. Yritä myöhemmin uudelleen.

en: Node Title
fi: Kirjoituksen otsikko

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Line
fi: Rivi

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Price
fi: Hinta

en: Border
fi: Raja

en: Table
fi: Taulukko

en: Align
fi: Tasaa

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Color
fi: Väri

en: Tab
fi: Välilehti

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Collapsed
fi: Pienennetty

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Red
fi: Punainen

en: Style
fi: Tyyli

en: Chart type
fi: Kuvaajan tyyppi

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Select
fi: Valitse

en: Double
fi: Kaksinkertainen

en: Border Color
fi: Reunan väri

en: Dotted
fi: Pisteet

en: Dashed
fi: Pilkut

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Sitemap
fi: Sivukartta

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Upload Image
fi: Siirrä kuva

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Overlay
fi: Päällys

en: Blockquote
fi: Kappalelainaus

en: Black
fi: Musta

en: Underline
fi: Alleviivattu

en: Column
fi: Palsta

en: Sequence
fi: Sekvenssi

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Chart
fi: Kaavio

en: Prefix text
fi: Aloitusteksti

en: Suffix text
fi: Pääteteksti

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Strong
fi: Vahva

en: Title type
fi: Otsikon tyyppi

en: Collapse
fi: Pienennä

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: Accordion item
fi: Pienennettävissä oleva kenttä
