Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (38 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Size
ka: ზომა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Name
ka: სახელი

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Line
ka: ხაზი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Table
ka: ცხრილი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Color
ka: ფერი

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Blue
ka: ლური
