Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: View
km: មើល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Bottom
km: បាត

en: Footer
km: បាតកថា

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
km: អ្នក​មិន​អាច​ផ្ញើ​សារ​ច្រើន​ជាង %number ក្នុង​មួយ​ម៉ោង​​បាន​ទេ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ ។

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Line
km: ជួរ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Table
km: តារាង

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Color
km: ពណ៌

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: Black
km: ខ្មៅ

en: Strong
km: ​ខ្លាំង

en: Collapse
km: វេញ
