Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (74 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Size
lv: Izmērs

en: Message
lv: Ziņojums

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Container
lv: Konteiners

en: Name
lv: Nosaukums

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Icon
lv: Ikona

en: View
lv: Skatīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Node
lv: Mezgls

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Bottom
lv: Apakša

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lv: Jūs nevarat sūtīt vairāk par %number ziņām stundā. Lūdzu, mēģiniet vēlāk.

en: Percent
lv: Procenti

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Line
lv: Līnija

en: Medium
lv: Vidējs

en: Price
lv: Cena

en: Table
lv: Tabula

en: Align
lv: Novietot

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Color
lv: Krāsa

en: Tab
lv: Cilne

en: Static
lv: Statiska

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Caption
lv: Paraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Red
lv: Sarkans

en: Style
lv: Stils

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Comma ,
lv: Komats ,

en: Colon :
lv: Kols :

en: Plus +
lv: Pluss +

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Black
lv: Melns

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Column
lv: Kolonna

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Stars
lv: Zvaigznes

en: Sequence
lv: Secība

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Strong
lv: Stiprs
