Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (81 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Size
sv: Storlek

en: Message
sv: Meddelande

en: Quote
sv: Citera

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: Container
sv: Grupp

en: Name
sv: Namn

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Default
sv: Förvald

en: Background
sv: Bakgrund

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Top
sv: Överst

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Icon
sv: Ikon

en: View
sv: Visa

en: Menu
sv: Meny

en: Email
sv: E-post

en: Node
sv: Nod

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Bottom
sv: Längst ned

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
sv: Du kan inte skicka fler än %number meddelanden per timme. Var vänlig försök igen senare.

en: Percent
sv: Procent

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Line
sv: Rad

en: Medium
sv: Mellan

en: Price
sv: Pris

en: Table
sv: Tabell

en: Align
sv: Justera

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Navigation
sv: Navigering

en: Color
sv: Färg

en: Tab
sv: Tabb

en: Static
sv: Statisk

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Fixed
sv: Fast

en: Caption
sv: Bildtext

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Red
sv: Röd

en: Style
sv: Stil

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Comma ,
sv: Kommatecken ,

en: Colon :
sv: Kolon :

en: Semicolon ;
sv: Semikolon ;

en: Pipe |
sv: Lodrätt streck |

en: Border color
sv: Kantfärg

en: Animation
sv: Animering

en: Overlay
sv: Lager

en: Blockquote
sv: Blockcitat

en: Black
sv: Svart

en: Underline
sv: Understruken

en: Column
sv: Kolumn

en: Notification
sv: Avisering

en: Stars
sv: Stjärnor

en: Sequence
sv: Sekvens

en: Button text
sv: Knapptext

en: Prefix text
sv: Text för prefix

en: Suffix text
sv: Text för suffix

en: Pagination
sv: Paginering

en: Strong
sv: Stark

en: Title type
sv: Typ av titel

en: Video URL
sv: URL för video

en: Accordion item
sv: Hopfällbar punkt

en: Tag Type
sv: Etiketttyp
