Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Format
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID
