Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Format
ast: Formatu
