Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Format
bg: Формат
