Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: Format
bn: ফরম্যাট
