Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: Format
cs: Formát
