Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn
