Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Format
eu: Formatua

en: ID
eu: IDa
