Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Format
fi: Muoto
