Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: Format
gl: Formato
