Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Format
he: פורמט
