Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Format
hr: Oblik
