Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama
